13 aug.

Eetrivaikuse selgituseks…

Tere armsad lugejad-maalijad-joonistajad.

Blogis valitsev eetrivaikus on tingitud sellest, et tegelen hetkel inglise keele õppematerjalide arvutisse kribamisega… olen kirjutanud-koostanud-korrigeerinud juba üle 80 lehekülje ja veel läheb aega… kavatsen digilaual illustratsioone joonistama hakata… kui sinnani jõuan, jagan ka teiega õnnestunumaid neist. Ka on vaja mul veel sisestada grammatika ja harjutuste osa.

Järgmisel nädalal algab koolituste hooaeg ja ka see võtab minu aega ning tähelepanu, sõidan päevaks koguni Tartu linna:)

Olen ka maalinud ja maalimist isegi pildistanud, aga siia panemiseks ei ole olnud mahti… kohe, kui selle teate üles saan, süvenen taas inglise keelde ja panen kirja kuidas Piktid teisel pool Hadriani müüri kolm aastat vastu pidasid sellal kui kindral Maximus Euroopas suuri tegusid tegemas oli… ja kas ning millise hinnaga meie loo kaks kangelast, Parnesius ja Pertinax, saavad müüri kaitse hoidmisega hakkama. Vat sellised lood.

Tihedamaks ei lähe siin enne kooli algust – ettevalmistavat tööd on palju. Uurige maalikooli tunniplaani ja tulge minuga joonistama-maalima:)

Rõõmsa kohtumiseni!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga