16 sept.

Esimesed joonistamised digilauaga

Kooli algus, kiired ajad. Tööd on palju nii koolis kui maalikoolis. Pole mahti muuks, sellegipoolest lisan väikese galerii oma esimestest katsetustest digilauaga… joonistada oli mõnusam ja vabam, kui alguses arvasin. Kaardid ei ole minu joonistatud – need lihtsalt kuuluvad komplekti. Need joonistused lähevad illustratsioonideks inglise keele õpperaamatule, mille Läte Erakooli kooli 6. klassi õpilaste jaoks koostasin. Illustratsioonid on digitaalselt uuendatud ja graafiliselt joonistatud koopiad vanadest originaal-illustratsioonidest, mis olid juba udused ja kulunud – pärit vanast kapsaks loetud jutust A Centurion of the Thirtieth By Rudyard Kipling

Tagasi üles

3 thoughts on “Esimesed joonistamised digilauaga

  1. Väga kihvt, mul on ka digilaud :) nii tore tööriist. Eriti ei oska ainult sihtotstarbeliselt kasutada.
    Kas Sa joonistasid need pildid üle? Skännisid sisse ja siis joonistasid? Või on näha originaali ka?

    • Skännisin sisse, seadistasin nii, et hästi õrnalt oli näha vana ja siis joonistasin vaba käega nö oma versiooni asjast st uued pildid… vana selle alt näha ei ole, salvestasin ainult pealmise kihi… kui vana enam vaja ei olnud, siis võtsin alt ära nö ja lihtsalt joonistasin… kes joonistab paberil – see joonistab vabalt ka digilaual, vahet ei ole minu meelest. Aga mõnus kogemus – oleks ainult aega rohkem, teeks veel midagi oma ka:)

    • Ja sihtotstarbelise kasutamise kohta – minu vanem poeg oskab seda väga hästi õpetada:) kui vaja muidugi. Ta lihtsalt tunneb asja ja seda nn digilaua sisteemi:))
      Ja ma arvan, mida rohkem ise katsetada, seda rohkem uusi uksi teemasse avaneb… seal on ikka megalt võimalusi:)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga