25 jaan.

Guaššmaali tehnikad II – Valmis!

Valmis on ja trükitud ja saab tellida kirjutades info@maalikool.ee , tellimusele lisa oma nimi, aadress (sobiv Omniva pakiautomaat) ja kontakt telefon. Olen nii rõõmus, tööraamat sai ilus, seekord on 36 värvilist ja rõõmsat lehekülge kantud talve meeleoludest ja igatsusest lume järgi. Mõnusat talvemaalimist!

Ka raamatu esimene osa on veel saadaval

3 thoughts on “Guaššmaali tehnikad II – Valmis!

 1. Suur tänu Marika heade sõnade eest. Aitäh sulle ja paljudele teistele, kes on mulle kirjutanud ja tagasisidet andnud.
  Marika kirjutas:
  Suur tänu raamatute eest! Imetore raamat! Hulgaliselt huvitavaid ideid, mis kohe kutsuvad katsetama. Loodan väga, et sügisele ja talvele järgnevad ka kevad ja suvi. Jõudu Teile ka edaspidiseks selles tänuväärses töös!
  Kõike ilusat!
  Marika

 2. Aitäh Laine ja paljud teised toredad õpetajad erinevatest Eestimaa koolidest. Mul on väga hea meel ning tänan südamest kõiki, kes on heade soovidega vastanud. Jah, plaanin veel kirjutada mõned raamatud – III osa akvarelliline ja kevade teemadel, IV osa pastellide kasutamisest ja V osa kunsti ja matemaatika seostest ning visuaalsest mõtlemisest… ideid on mul tegelikult ju rohkemgi veel… ja ega ette ei tea ka, mis järjekorras nad just paberile saavad. Mõtted on peas ja ideed idanevad. Soovin teile kõigile toredat sõbrapäeva ja edu maalimises!
  Anneli Laasi

 3. Tere!

  Just praegu uurisin raamatuid. Need on tõeliselt abiks tunni läbiviimisel. Juba homseks tunniks on mul idee sealt võetud. Jõudu ja vahvaid ideid uue materjali kokkupanekuks.
  Ma olen juba ennem aru saanud, et sinu poolt näidatud lihtsatest pintslitõmmetest võib saada uhke pildi.
  Kas ma olen õieti aru saanud, et tuleb veel mõni raamat?

  Suured tänud ja ilusat saabuvat sõbrapäeva!

  Laine Võrumaalt Osula koolist

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.