Head uut aastat!

Armsad õpetajad ja õpilased, soovin kõigile südamest rõõmuküllast ja värvikat uut aastat!

Maalikooli tunde veel ei toimu, sest üks töö ajab teist taga ent ruumide otsingud juba käivad ja paar toredat kohta ka silmapiiril. Võtsin vastu ühe kiiremat sorti illustreerimistöö st maalin botaanilisi illustratsioone ühele Loodusõpetuse tööraamatule st jaanuar, veebruar ja ka osa märtsikuust kulub mul igapäevaselt maalilaua taga. Ent rõõmus uudis on see, et Guaššmaali tehnikad II on valmis ja kohe kohe ka trükki minemas ning see tähendab omakorda seda, et jaanuarikuu lõpus saab minu käest tellida nii esimest, kui ka teist osa.

Väga unistan akvarellmaali tundidest, lapsed on ka järjekorras ja ootavad oma maalitundide algust… oleks mind mitu, siis need juba toimuksid, aga hetkel peavad kõik veel veidi kannatlikud olema kuni leian õiged ruumid. Kui ruumid leitud, annan kohe teada. Plaanis on alustada täiskasvanute akvarellirühmaga, laste maalirühmaga ning botaanilise maali rühmatundidega kord nädalas. Ka hakkan vaikselt maalima ja koostama kevade teemalist akvarelliraamatut klassiõpetajatele.

Edu ja inspiratsiooni kõigile! Hoidke end maalikooli uudistega ikka kursis.