14 juuli

Järjejutt Volume 19 – Lugu lõpeb siin:)

6. juuli, laupäev, 10. päev peale oppi – 14.juuli, pühapäev juba 18. päev peale oppi

Sujub, sujub, sujub. Sujub nii mul kui Naftal. Vanaema küll tiba muretseb, et Nafta jääb meitel veidike kõveraks kõndima, aga mina olen positiivne ja loodan, et küll ka tema end lahti võimleb. Igatahes teeme me Naftaga usinasti oma painutusi ja sirutusi, kõnnime jõudu mööda aias ja maja ümber. Võimleme, võimleme, võimleme. Ja edeneb.

Liikumine on elu allikas, sellest ON abi.

Mina saan juba hakkama kõigi majapidamistöödega. Kargud suht seisavd seina najal ja ei ole kasutuses. Hoian neid igaks juhuks veel veidi silma all. Kui on pikem teekond ees, siis väsin ja võib korraks tuge vai tasakaalu vaja minna. Käisin 11. juulil jalgsi juuksuris ära ja sain värske sinakaslilla tuka oma tumedasse soengusse. Ka lasin ma juuksed mõnusalt lühikeseks lõigata. Nüüd on hoopis uus olemine.

Mõtted liiguvad vaikselt tööde-tegemiste suunas. Puhkamisest on igatahes tüdimus peal. Sestap ei vaeva ma  teid enam aruannetega öövõimlemistest ning päevapingutustest, vaid lõpetan järjejutu siinkohal pidulikult ära:)))

Edaspidi ilmuvad tavauudised nagu varemalt rubriigis Värvimaailma argipäev. Kui sünnipäev peetud (16. juulil saan taas vanemaks-nooremaks-kurvemaks-rõõmsamaks), siis teen töötoa korda ja võtan värvid välja. Mul on vaja ühele väikesele erakoolile ka paar inglise keele õpperaamatut arvutisse kribada. Tööle-tööle-tööle!!! Workaholic on unest ärganud ja surnuist üles tõusnud:) Jees, jees.

Ma usun juuli lõpus tuleb paar maalimise töötuba kindlasti. Info ilmub lähiajal:) Niisiis tähelepanu: Janika, Jaanika ja Liivi – me hakkame akvarelltintidega maalima:)) Suure tõenäosusega on need päevad 29. ja 30. juuli, mil kohtume Kunstikambris Kiiks:)

Soovin teile kõigile ilusat suve, päikest südamesse ja soojust hinge. Tänan teid kõiki väga toetuse ja kaasaelamise eest. Parimad sõbrad, kes teavad, kuhu tulla on oodatud 16. juulil läbi astuma – on lahtiste uste päev:) Pidulaud om tagasihoidlik, aga peo teeved eelkõige toredad inimesed, eks ole?

Elame veel!

Lugu lõpeb siin:)))

Tagasi üles

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga