25 dets.

Jõulud, jõulud…

Armsad sõbrad ja kolleegid, soovin teile kõigile toredat talve, mõnusaid pühi ning palju inspiratsiooni ja rõõmu uueks aastaks.

Minu tegemistest nii palju, et olen oma teise astme hiina keele õppega kenasti ühele poole saanud ja taas maalmise lainel tagasi. Alustasin uue käsiraamatu maalimist-kirjutamist. Käsiraamat tuleb seekord rõõmsatest akvarellidest ning plaanin selle teha aastaaegade põhise st akvarelliülesandeid kõigiks neljaks aastaajaks. Valmis saab loodetavalt jaanuaris ja trükist tuleb veebruaris ning alustab kevadiste ülesannetega, siis on uuel käsiraamatul sel kevadel ka praktiline väärtus. Sellest saab minu sarja kolmas tööraamat. Uurisin netist ja avastasin, et kaks esimest tööraamatut on aasta lõpuks läbi müüdud, kuid kellel neid veel ei ole, siis ei maksa meelt heita. Ma olen kindel, et mu hea koostööpartner DiPri trükib neid vajadusel veidikene juurde.  Kuna akvarell on veidi keerulisem meedium, kui seda on kooliguašid, siis on mind uuel aastal võimalik kutsuda ka kooli või lasteaeda õpetajatele vajalikku sissejuhatavat maalikursust tegema. Täpsem info ilmub uuel aastal.

Rõõmsa kohtumiseni uuel aastal!