29 veebr.

Linnumajandus…

Veebruarikuu ainsam lisapäev aastas… mõnus ja päikeseline päev.  Vedasin vana puust ja logu lambanahaga kaetud aiatooli õue lumehange ja viskasin veidikeseks siruli ning lasin päikesel oma ninaotsa silitada. Kuulasin silmad kinni looduse hääli ja imestasin… automüra oli sume ja suht kuulmatu ent linnud mu aias sõnakad ja säutsakad. Mõnus hetk vaadata nii päikesesse kui ka enda sisse. Ja päike laeb – alati. Vaatasin aias ringi, oleks tahtnud midagi teha – ent mida? Vaatasin meie õunapuid ja heietasin mõtet helistada kord varem oma abi pakkunud õunapuude lõikamise spetsile. Kuurikatuselt oli langemas imeline lumekardin, millel servas kaunis tillukeste jääpurikatega ääristatud tilkuv pits. See pits lihtsalt roomas vaikselt maa suunas. Majakatusel olid ka veel üksikud lumelaamad aeglaselt serva poole ujumas. Valguselaigud lumel tõid esile kogu maastiku topograafia… ilus. Olen nii õnnelik, et mul on koht, kus saan omaette päikesele silma vaadata. Aitäh!!!

Maalimise juurde naastes on mul käsil paras säuts ja linnumajandus. Katsetan ja leiutan, see nii lihtne ja armas teema on maalitehniliselt suht keerukas ning nõuab minult kannatlikkust erinevaid kihte kuivada lasta. Aga see ON kevadine teema ja nii nii põnev ja rõõme pakkuv.

Soojad kallid Saurusele kaugele kagunurka… kui sa vaid vaataksid korraks oma postkasti… miljon + … tundmatu arv teateid…  
Tagasi üles

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.