20 juuli

Maalikool alustab augustis:)

Tere armsad sõbrad ja maalihuvilised.

Alustame taas tasapisi oma ühiste maalimistega ja esimesed kohtumise on reedel 1.augustil -kell 10.00 – hommikused maalijad ja kell 14.00 – pärastlõunane töörühm – teeme plaane uueks hooajaks. Töö toimub endiselt teisipäeviti ja reedeti vabas vormis st meie endi ideede ja soovide kohaselt. Maalimise kellaajad on samad, erandina pakun teisipäeva õhtupoolse aja Hiina tušimaali huvilistele kohtumisteks, koos maalimisteks ja harjutamisteks ning Sinepiseemne Aia Käsiräämatusse süvenemiseks. 

TUNNIPLAAN

TEISIPÄEV:  

 • 10.00 – 13 00 – akvarellmaal, botaaniline maal 
 • 14.00 – 17.00 – Hiina klassikaline tušimaal

REEDE:

 • 10.00 – 13.00 – akvarellmaal, botaaniline maal
 • 14.00 – 17.00 – akvarellmaal, botaaniline maal

Huvi korral ning küsimuste tekkides kirjutage palun mulle aadressil: Info@maalikool.ee 

Leaves Anneli 5

4 thoughts on “Maalikool alustab augustis:)

  • Tere Janne,
   maalime teisipäeviti ja reedeti, hommikused rühmad töötavad kell 10.00 – 13.00. Olete oodatud meiega koos maalima. Täpsustuseks kirjutage palun info@maalikool.ee.

 1. Tere Anneli! Mind huvitaks see teisipäevaõhtune hiinavärk. Saan aru, et see oleks nende n.ö. tintidega. Kui see tõesti hakkab olema õhtupoolsel ajal, mitte enne 4, siis saaksin osa võtta. Vbl sain reklaamist valesti aru. Tervitades, Annika

  • Õhtupoolse rühma kellaaeg on teisipäeviti ikka 14.00-17.00, sest ma hakkan ise teisipäeviti Anu Purre juures kalligraafias käima ja pean linna tundi jõudma kella kuueks:) Ei saa seekord kuidagi hilisemaks oma tundi sättida. Kahju muidugi. Võimalus on huvi korral selle rühmaga töötada kolmapäeviti… siis ehk saaks hilisemale ajale sättida… peab mõtlema. Parimat!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga