26 mai

Meisterdamine 1

Esimene ehtekarp sai selline. Õppisin, et need Hiinas valminud sidrunipuust karbitoorikud tunduvad küll kerged ja siledad, aga puit on poorne ning vajab kindlasti mitu kihti alusvärvi ja lihvimist, millega ma esimese karbi puhul väga vaeva ei näinud, sest õppisin alles algmaterjali tundma. Sellegipoolest saab see ehtekarp kingitud homme mu vanema poja pruudile sünnipäevaks – ehteid ju ikka sisse panna saab:)

Teine karp sai safari stiilis – triibaline ja täpiline, peal üks unine kaelkirjak, 2 sebra ja paar linnukest. Nüüd on kord kandiku käes. Kandikuga läheb aega – kavatsen korralikult alusvärviga katta ja lihvida jne:) Aga küll varsti saab ka kandik päevapildistatud ning teile siia vaatamiseks sätitud:)

Tagasi üles

2 thoughts on “Meisterdamine 1

    • Jah muidugi, aga sa vajad erinevaid viimistlusvahendeid ja õiget lakki:) Aga eks sa nuputa, mis ja kuidas toimib…
      Soovitan alguses korralikult mingi akrüülvärviga kruntida ja siis üle lihvida. Oleneb muidugi, millist viimistlust sa soovid. Need katseeksemplarid on mul kruntimata.
      Aga kandikut ma küll nii lihtsalt tegema ei hakka – kavatsen korraliku alusvärvikihi panna, siis on palju parem hiljem viimistleda ja detaile juurde maalida-täiendada:)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga