24 jaan.

Moonid 3 ja jäälilled:)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Selline valge hommik ja pakane maalib jäälilli töötoa aknale. Valgus on tagasi ning taas näeb värve. Sellisel hommikul ununeb valu ja hing laulab.

Moonide maalimine on endiselt hoos – Nastja alustas suure formaadiga ja tegi õhkõrna alusmaali. Kuidagi sattusid moonide maalimise hulka ka jäälilled töötoa aknal ning vesiroosid. Katsetame endiselt stuudios värvilisi tinte ning vaatame, mis nende abil välja võluda suudame. Homme on reede ning Nastja lisab oma maalile uue kihi värve ja teisedki ehk julgevad suurema formaadiga omaloomingut planeerima hakata.

Loodan, et teilgi, armsad lugejad, maalimine ning seal hulgas ka moonide maalimine edeneb ja varsti potsavad maalikooli virtuaalsesse postkasti toredad pildid, mida siin jagada saab. Edu ja inspiratsiooni kõigile:) Maalimisrõõmu südamesse ja head tuju! Laadige end sooja päikese paistel:)


Tagasi üles

2 thoughts on “Moonid 3 ja jäälilled:)

 1. Tere Armas Anneli!
  Nii vahva on see leht ning läks lemmikute alla. Kooli ajal olid sinu kunsti tunnid väga põnevad. Praegult mu enda lapsed imetlevad neid pilte ning räägivad, et emme oskad küll joonistada ju. Olid vahvad ajad Nõmme koolis. Siit lehelt leidsin väga vahvaid ideid, mida ette võtta lastega.
  Parimade soovidega,
  Sinu kunagine õpilane,
  Ragne.

  • Tere Ragne,
   Nii tore sinust kuulda. Oled sa Tallinnas? Kui oled, too oma lapsed minu juurde laste kunstistuudiosse joonistama-maalima.
   Nii või teisiti palju südamlikke tervitusi sulle ja soojad kallistused:)
   Anneli

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga