24 okt.

Oktoobrikuu maalimised

Sellel hooajal aeg lausa lendab käest… palju töid ja tegemisi korraga käsil. Lõpetasime just Sally Stuudio noortega maalimised, tušimaali töörühm töötab täis indu ja inspiratsiooni. Lisaks maalivad toredad õpilased üha uusi töid.

Kuidas saaks sellest kiire ülevaate?

Nujah… Sallys oli meil akvarelli klassika… lihtsalt töövõtted, mis said kahe kuu jooksul jooksu tempos läbitud väikeste tööproovide ja veidikene suuremate akvarellide näol. Suured tööd maalisime wet-in-wet ja katsetasime maastiku sügiskoloriidi loomist, kile kasutamist ja muid väiksemaid nippe peoga lisaks. Viimane tund möödus katsetades tuši ja puhta vee maagiat ning tuši ja akvarelli imelist ning spontaanset koostööd.

Tušimaali töörühm ‘Õnnelik täpp’ tundub tõesti õnne tähe all sündinud olevat, oleme rõõmsameelsed ja usinad. Harjutanud pintslitõmbeid, maalinud kõrsi ja puid, iiriseid ja pojenge. Katsetanud erinevate tehniliste võtetega ning nüüd pusime Gongbi stiili kallal. Käsil esimene eksperiment selles vallas. Toredad inimesed ja tore Mandalaruum, mis on meile neis tundides koduks.

Alusmaalid eelnevalt omandatud töövõtete rakendamiseks:

Tagasi üles

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.