31 dets.

Täna tahan ma tänada…

Täna saab läbi aasta 2012…

Ma tahan tänada kõiki, kes sel aastal on värvimaailma külastanud, mulle kirjutanud, maalitundides käinud, mind aidanud ja hea ning lahke sõnaga toetanud.

Üks meie elu eesmärke on aidata maailma paremaks muuta. Seda saame me alustades iseendast. Meie maailm asub seal, kus me ise oleme. Meie mõtted kiirguvad meist nagu lainetus vees. Kui me mõtleme armastuse ja soojusega, siis saadame selle energia ka enda seest maailma, kus me armastus ja loovus kohtub teiste inimeste, kohtade ja asjadega.

Ma armastan värve ja ilu enda ümber. Ilu on kõikjal, ta peegeldub tagasi vanadest puudest talvises rahus. Loodus uuendab ja värskendab meid oma kindluses ning annab meile jõudu edasi minna ja luua ja jagada. Ma tänan teid kõiki selle toreda aasta eest ning võimaluse eest luua ja jagada teiega oma mõtteid ja pildikesi värvimaailmast. Tänan Küllit, Tiinat, Hedet, Eiket, Ailit, Nastjat ja paljusid paljusid teisi. Tõite mu argipäeva palju rõõmu. Tänan teid.

Soovin kõigile toredat aastalõppu ning palju inspiratsiooni ja õnne uueks aastaks. Olge terved ja rõõmsad. Soojad kallistused teile kõigile.

Anneli

4 thoughts on “Täna tahan ma tänada…

  1. Nii ilusasti öeldud! Suured tänud Sullegi, et värve ja ilu meiega jagad ja seda kõike nägema õpetad. Tervist ja uusi kohtumisi järgmisel aastal!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga