11 aug.

Tere taas – elagu uus hooaeg!

Kuigi väljas krabistab vihm olen ma end seadmas maalimise lainele. Alustame uut hooaega. Pikemat suvist vaikust saan vaid selgitada suveajaga ning ka sellega, et sattusin taas õppima, mis omakorda aega on võtnud. Loodan õppimisega selleks korraks ühele poole saada 8. septembriks 2016. Ent püüan sellega paralleelselt maalikooli uut hooaega planeerida ja jooksvat infot jagada.

Kõige esmalt saab lähiajal ilmuma Vunder Skizze http://vunder.ee/ poolt mulle jagatud uute akvarellide testimine. Nimelt on minu valduses kaks toredat värvikarpi:

  • Sennelieri la petite Aquarelle Fine Student 12 värvine tuubiakvarellide komplekt, millest kohe-kohe maalin alustuseks klassikalise värviskaala ja siis oskan juba täpsemalt öelda.
  • Raphaeli Campus half-pans Watercolour Travel Box, mis samamoodi ootab lähemat tutvumist-tutvustamist

Klassikaliselt asume taas koos maalima ja plaanime sõpruskonnaga teha ühe nn klassikalise akvarellmaali rühma ning edasijõudnute rühma hiina-jaapani tušimaalijatele.  Kui on soovijaid ja huvilisi võib teha ka uue tušimaali rühma algajatele. Ning kui mu põlveop ära olnud ja taastusravi lubab, siis tahaksin väga õpetada ka botaanilist maalimist. Sellised mõttekäigud siis.

Armsad sõbrad maalimistes, kui teil on ideid ja soove – andke nendest mulle kindlasti teada kirjutades e-mailile info@maalikool.ee

Edu ja inspiratsiooni! Muutgem oma maailm taas värviliseks!

Tagasi üles

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.