29 aug.

Tunniplaan uueks hooajaks!

Tere, uus hooaeg on algamas ja vastne tunniplaan teie ees:)

TEISIPÄEV – esimene kohtumine 27. augustil 2013

  • 10.00 – 13.00 – Akvarelmaali töörühm edasijõudnutele (põhikooli VII klass – täiskasvanud) Oodatud on kõik uued huvilised, kes varem veidi pintslit peos hoidnud. Maalime Stockmari põhivärvitoonides akvarellidega ja Prantsuse Pebeo akvarelltintidega. Kasutusel erinevad akvarellitehnikad: märjalt märjale maalimine, laseerimine jne. Üle 20 erineva töövõtte:)
  • 15.30 – 17.00 – Laste Kunstistuudio Oodatud on kõik endised ja ka uued tulijad-tegijad-maalijad-joonistajad. (I – VI klass)
  • 17.30 – 19.45 – UUS!! Pliiatsitehnikad ja moejoonistus sobib kõigile pliiatsijoonistuse ja ka kolaažihuvilistele, plaanis erinevad ülesanded, mis annavad uusi ideid ning õpetavad praktiliselt pliiatsitehnikaid ning töövõtteid. Olete oodatud. 

REEDE – esimene kohtumine 30.augustil 2013

  • 10.00 – 13.00 – Akvarelmaali töörühm edasijõudnutele (põhikooli VII klass – täiskasvanud) Oodatud on kõik uued huvilised, kes varem veidi pintslit peos hoidnud. Maalime Stockmari põhivärvitoonides akvarellidega ja Prantsuse Pebeo akvarelltintidega. Kasutusel erinevad akvarellitehnikad: märjalt märjale maalimine, laseerimine jne. Üle 20 erineva töövõtte:)
  • 15.30 – 17.00 – Laste Kunstistuudio Oodatud on kõik endised ja ka uued tulijad-tegijad-maalijad-joonistajad. (I – VI klass)
  • 17.30 – 19.45 – Akvarellmaali töörühm algajatele (põhikooli VII klass – täiskasvanud) Alustame koos algusest ja valmistame endale igaüks oma isikliku akvarellitehnikate käsiraamatu (20 erinevat töövõtet) ning seejärel asume teoks tegema oma unistusi maalimise vallas:)

Hinnad:

Laste kunstistuudio 1 kord nädalas kutasu 25 eurot

Laste kunstistuudio 2 korda nädalas kuutasu 35 eurot

Akvarellmaali töörühm edasijõudnutele 1 kord nädalas kuutasu 45 eurot

Akvarellmaali töörühm edasijõudnutele 2 korda nädalas kuutasu 55 eurot

Akvarellmaali töörühm algajatele 1 kord nädalas kuutasu 45 eurot

Pliiatsitehnikad ja moejoonistus 1 kord nädalas kuutasu 45 eurot

Registreerimine: 

Kirjutage palun aadressil info@maalikool.ee

 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga