08 nov.

Tuši-tindimaal

Lisasin koolituse rubriigi alla tuši-tindimaali juurde väikese galerii eile-täna-homme toimuvast õpetajate koolitusest – toredatest usinatest inimestest koosnev kümneliikmeline töörühm on kaks päeva katsetanud ja nautinud värviliste tintide võlusid. Nende lahkel loal jagame seda ka teiega armsad lugejad-joonistajad-maalijad, värvimaailma argipäeva külalised:) Aitäh kõigile:)

4 thoughts on “Tuši-tindimaal

 1. Väga ilusad tööd :), kust värvilisi tušše osta saab? Ma pole üldse märganud kusagil.

  • Tere Kaja,
   Oled teretulnud jaanuaris neid meie väikese töörühmaga proovima – soovi korral loomulikult. Tušše-tinte saab osta-tellida mitmest kohast – esimene on Vunder Skizze pood Pirni tänaval, seal on Lefranc & Bourgeois Hiina must tušš ning Color & Co värvilisi vesibaasil tindid tüpograafia põhivärvides (cyan blue, magenta red, primary yellow) + brilliantroheline ja tindi masking fluid, Color & Co tintidel on veel ka kuldne ja hõbedane tint. kui ma ei eksi siis on need 250ml pudelid umbes 4 eurot sentidega üks värvitoon – jätkub väga pikaks ajaks.
   Sellele lisaks on müügil veel Colorex (Prantsuse vedelaid akvarelle Colorex – Encre Aquarelle), mille värviskaala on rikkalik – need on kallimad, müügil Jüris asuvas poes http://www.arte.ee/akvarellid. Aga hetkel sai neil just üks partii otsa – käisin kohapeal poes ja ostsin jäägid poole hinnaga. Kahte-kolme tooni vist jäi veel sinna.
   Loodan, et sellest infost oli abi.
   Uurin just ise, kuidas saaks Colorex tinte tellida – liitriseid maalikooli jaoks.
   http://en.pebeo.com/Pebeo/Where-can-you-buy-our-products/(etat)//(pays)/ESTONIA/(zone)/HARJUMAA
   http://en.pebeo.com/Fine-Art/Colorex-inks/Colorex
   Anneli

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga