Guaššmaali tehnikad II – Valmis!

Valmis on ja trükitud ja saab tellida kirjutades info@maalikool.ee , tellimusele lisa oma nimi, aadress (sobiv Omniva pakiautomaat) ja kontakt telefon. Olen nii rõõmus, tööraamat sai ilus, seekord on 36 värvilist ja rõõmsat lehekülge kantud talve meeleoludest ja igatsusest lume järgi. Mõnusat talvemaalimist!

Ka raamatu esimene osa on veel saadaval

28 nov.

Tegemisi hämaras novembris…

Väljas tuhiseb tuul, õhtud ja päevadki hämarad. Kulub küttepuid ja küünlaid niiskuse ja pimeduse peletamiseks. Valgust maalilaua taga töötamiseks napib ja päevad on üürikesed.

Ent ikka nokitsen ja aega ei ole hetkegi raisata. Varsti varsti saan Guaššmaali käsiraamatu talveteemalise osa valmis ja trükki. Loodan, et kui see valmis saab on õueski valgem ja ka lumi maas.

Seniks hoidke end ikka mõnusasti soojas, süüdake Kaamose peletamiseks mõni kaunis küünal, jooge sooja vaarikavarre teed ning pange jalga rõõmsavärvilised villased sokid.

Edu ja inspiratsiooni!

02 nov.

Tegemistest ja maalimisest

Tere armsad maalikooli sõbrad. Annan veidike aru. Oktoobrikuu kulges töiselt ja tegusalt õpetades Armeenia Waldorfkooli õpetajaid ning seminariste. Maalisime nendega ikka klassikalist wet-in-wet akvarelli ja keskendusime loodusele nii taime kui ka loomariigi maailmas rännates. Ka kohalik püha mägi Ararat jõudis meie ülesannetesse.

Panen teilegi meeleoluks üles ühe väikese galerii.

Samaaegselt olen igapäevaselt harjutanud Hiina kalligraafiat – lihtsalt väga meeldib ja naudin. See on vaimne praktika, millel on ka praktiline väärtus parandamaks mälu ja visuaalset kujundinägemist jne.

Kalligraafia galerii:

Ning töiselt alustasin Klassiõpetajate käsiraamatute sarja teise osaga – mis tuleb veel guaššmaali teemaline ent sinivalge talve meeleoludest kantud. Ka guaššmaali trükitehnikad leiavad veidi täpsemat kirjeldamist. Maalin ja katsetan… loodan novembri jooksul valmis saada ning ehk detsembri alguses juba trükki… ikka hea  koostööpartneri DiPri tükikeskkonna toel ja abil. Rõõmsate maalimisteni ja toredate kohtumisteni!

Edu ja inspiratsiooni!

01 nov.

Guaššmaali tehnikad – käsiraamat klassiõpetajatele.

Valmis. Trükitud. Saadaval ka nüüd novembrikuus – mõned on veel järgi. Ent meie kõikide rõõmuks tuleb kordustrükk ja mu tööraamatud saavad edaspidi olema ka DiPri keskonnas müügis – Di Pri e-pood

Tellimiseks palun kirjutage info@maalikool.ee

1 vihiku hind hetkel 15 eurot, millele lisandub postikulu Omniva pakiautomaati 3.25 ( Omniva 2.89 + pakkeümbrik 36 senti ) või postikulu kodusel aadressil postkontorist ca 3.50 (Omniva postkontor + pakkeümbrik 36 senti).  Saab osta ka arvega. Kindlasti kirjutage ka kontakt telefoni number postiteenuste tarvis.

Rõõmsat maalimist!