Akvarellitehnika käsiraamat

Valmis! Võtan vastu tellimusi alates 3. aprillist. Kuna III osa on kaks korda paksem st lehekülgede arv on suurem, siis on ka natuke kallim see trükkimise lugu seekord, kuna on ju värvitrükk. Seega maksab üks tööraamat momendil 22 eurot + postikulu Omnivast nagu ka varem. Kui on tellimus 10 või enam raamatut korraga, saan hinnaks vormistada 20 eurot raamat. Tellida saab arvega ja ka nii nagu varem.
Tellimise sooviga kirjuta mulle info@maalikool.ee. Aitäh.

Meil oli väike negatiivse maalimise töötuba. Maalime neljapäeviti ja laupäeviti. Huvi korral kirjutage info@maalikool.ee

Veebruar

Veebruar on märkamatult maalides kulgenud, akna taga sulavad rästad, männiokkad on mürkrohelised, hommikuti hõikavad üksikud linnud kevadeks hääli lahti. Akvarelliraamat ootab emakeele korrektuuri ja viimaseid peatükke. Nii on. Päevad on valgemad ja maalida mõnus. Panen väikese maaligalerii igapäevastest askeldustest.

25 dets.

Jõulud, jõulud…

Armsad sõbrad ja kolleegid, soovin teile kõigile toredat talve, mõnusaid pühi ning palju inspiratsiooni ja rõõmu uueks aastaks.

Minu tegemistest nii palju, et olen oma teise astme hiina keele õppega kenasti ühele poole saanud ja taas maalmise lainel tagasi. Alustasin uue käsiraamatu maalimist-kirjutamist. Käsiraamat tuleb seekord rõõmsatest akvarellidest ning plaanin selle teha aastaaegade põhise st akvarelliülesandeid kõigiks neljaks aastaajaks. Valmis saab loodetavalt jaanuaris ja trükist tuleb veebruaris ning alustab kevadiste ülesannetega, siis on uuel käsiraamatul sel kevadel ka praktiline väärtus. Sellest saab minu sarja kolmas tööraamat. Uurisin netist ja avastasin, et kaks esimest tööraamatut on aasta lõpuks läbi müüdud, kuid kellel neid veel ei ole, siis ei maksa meelt heita. Ma olen kindel, et mu hea koostööpartner DiPri trükib neid vajadusel veidikene juurde.  Kuna akvarell on veidi keerulisem meedium, kui seda on kooliguašid, siis on mind uuel aastal võimalik kutsuda ka kooli või lasteaeda õpetajatele vajalikku sissejuhatavat maalikursust tegema. Täpsem info ilmub uuel aastal.

Rõõmsa kohtumiseni uuel aastal!

Guaššmaali tehnikad II – Valmis!

Valmis on ja trükitud ja saab tellida kirjutades info@maalikool.ee , tellimusele lisa oma nimi, aadress (sobiv Omniva pakiautomaat) ja kontakt telefon. Olen nii rõõmus, tööraamat sai ilus, seekord on 36 värvilist ja rõõmsat lehekülge kantud talve meeleoludest ja igatsusest lume järgi. Mõnusat talvemaalimist!

Ka raamatu esimene osa on veel saadaval