07 veebr.

Värvid vihmas…

Innovatiivne kombinatsioon tehnoloogiast, moest ja disainist tõi kahele Londoni Moekooli (London College of Fashion (LCF)) 2008 aastakäigu lõpetajale edu ärimaailmas.

Emma-Jayne Parkes, 26 ja Viviane Jaeger, 27, on tuntuks saanud ‘Squidarella’, leiutajatena, need on vihmavarjud, mis muudavad vihma käes oma värvi.

“Taking the initial idea and turning it into a business wasn’t easy, like most first-time entrepreneurs we found it hard to know what to do next. Although, with such an innovative product in our minds, we knew protecting our idea early on was really important,” Parkes told the Arts London News.

Noored disainerid ammutasid inspiratsiooni abstraktsetest ekspressionistidest nagu Jackson Pollock, kes kasutas värvitilgutamise tehnikat oma maalides.

“Me mõtlesime, et oleks nii lahe kõndida tänaval ning kui sadama hakkab muutuksid me riided jalutavaks Jackson Pollockiks,” ütles Parkes.

SquidLondon on loonud veel rida uusi tooteid peale esimest stardipauku, viimane neist on dushikardin  ‘Squidolette’ mis peaks olema säraks igale vannitoale. Nende tooteid müüakse hetkel kahetistkümnes  riigis ja enam kui kaheksas poes Londonis, Tokyos, Pariisis ja New Yorgis.

Arts London news

Tagasi üles

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga