26 veebr.

Veebruar

Veebruar on märkamatult maalides kulgenud, akna taga sulavad rästad, männiokkad on mürkrohelised, hommikuti hõikavad üksikud linnud kevadeks hääli lahti. Akvarelliraamat ootab emakeele korrektuuri ja viimaseid peatükke. Nii on. Päevad on valgemad ja maalida mõnus. Panen väikese maaligalerii igapäevastest askeldustest.

Tagasi üles

2 thoughts on “Veebruar

 1. Tere, Anneli.
  Elu on nii kiire, et pole ammu siin käinud. Tänagi sattusin 6. klassi robomatemaatika tundi luues juhuslikult Sinu fraktaalgeomeetria pildile. Nii tore oli lugeda Sinu tegemistest, vaadata sinu töid. Uskumatu, hiina keel! Nagu minul juba viiendat aastat robootika, mis kogu aja ära võtab. Ja nii ma ainult unistan maalimisest. Kahju, et olen maha maganud Sinu II Guašširaamatu. Kuid jään põnevusega ootama III Akvarelli. Loodan, et see aitab mul sügavast august välja ronida kevadise päikese kätte!
  Kõike kaunist Sulle, maailma parim kunstiõpetaja!
  Janika

  • Tere, Janika, saad minu käest soovi korral veel tellida II osa ka. Mul paar tükki on veel. Ning sügiseks teen kordustrüki, septembriks. Väikeses koguses.
   Tore, et kirjutasid, kui mahti on suhtleme lähemalt. Teen suvel ehk mõned lillemaali töötoad oma kodustuudios, oled külla kutsutud ja maalima oodatud. Panen info ka siia lehel üles. Kirjutamiseni, kohtumiseni.
   Anneli

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.