Kursused

Maalikoolist saab tellida erinevaid kursuseid kirjutades mulle kontaktide alt oma soovist.

KURSUSED:

• Guaššmaali tehnikad I – sügise teemad nii koolis kui lasteaias. Kursuse maksumus kujuneb rühma suuruse alusel, ühele osalejale 45 eurot 6 akadeemilist tundi. Hinnas sisalduvad kõik vajalikud töövahendid.
  • Guaššmaali tehnikad II – talve teemad nii koolis kui lasteaias. Kursuse maksumus kujuneb rühma suuruse alusel, ühele osalejale 45 eurot 6 akadeemilist tundi. Hinnas sisalduvad kõik vajalikud töövahendid.
  • Akvarellmaali tehnikad III – akvarellmaali baasvõtted nii koolis kui lasteaias. Kursuse maksumus kujuneb rühma suuruse alusel, ühele osalejale 55 eurot 6 akadeemilist tundi. Hinnas sisalduvad kõik vajalikud töövahendid.
  • Akvarellmaali kursused huviliste rühmale valitud teemal – botaaniline maal, lillemaal jne. Kursuse maksumus kujuneb rühma suuruse alusel, ühele osalejale 55 eurot 6 akadeemilist tundi. Hinnas sisalduvad kõik vajalikud töövahendid.