November kulgeb kiiresti. Veidi infot. Avasin taas ühe tagasihoidliku näituse, mida saab külastada 1.novembrist 2022 kuni 6.jaanuarini 2023 Tallinnas hotellis Euroopa. Olete kõik lahkesti oodatud näitust vaatama

Soovi korral saab neid suureformaadilisi akvarellmaale ka osta. Ostuinfo hotellis näituse korruse (II korrus) infolauas uuest nädalast. Alati saab oma soovidega ka otse minu poole pöörduda.

Maalikoolis toimuvad maalitunnid nagu ikka ja oleme sügisesel rebaselainel. Maalimiseks kasutasime ‘rigger brushi’ ehk peene pika karvaga pintslit, mis võimaldab hästi rebase kasukat nikitseda. Seekord olid kasutusel Liquitexi akrüültindid ning seda seetõttu, et nad akvarelluvad kaunilt, kuid samas loovad permanentseid kihte, mida saab üha uuesti üle maalida, kuid alumise kihi mustrid püsivad alles ja ei sula ega kao ülemaalimisel.

• Akrüültint Liquitex 30ml 332 transparent raw sienna
  • Akrüültint Liquitex 30ml 333 transparent raw umbro
  • Akrüültint Liquitex 30ml 335 red oxide
  • Akrüültint Liquitex 30ml 337 carbon black
  • Akrüültint Liquitex 30ml 416 yellow oxide
  • Akrüültint Liquitex 30ml 620 vivid red orange
  • Akrüültint Liquitex 30ml 129 transparent burnt sienna
  • Akrüültint Liquitex 30ml 507 perylene maroon
  • Akrüültint Liquitex 30ml 294 napthol red light

Maalipinna jagasime mõtteliselt kolme ossa. Taustal sulavad udused maalipinnad, esiplaanil riggeri muster ja sahisevad lehed ja keskel kogu sügisesse toredusse peitunud loodusetooni rõõmus rebane. Referentsfoto leidsime veebimajutuse lehelt, nendega jagasime ka oma õppetöö tulemust st rebasemaale.