Täna maalikoolis 48 – Uus hooaeg

Tere armsad Maalikooli õpilased. Uuel hooajal saab maalima tulla järgmistel aegadel:

KOLMAPÄEVITI kell 16.00-18.00 – alustajad (1 vaba koht)

REEDETI kell 16:00-18:00 – edasijõudnud ( 2 vaba kohta)

LAUPÄEVITI kell 10.00-12.00 – maalikooli töötoad 2 korda kuus

Maalime 1 kord nädalas, see teeb keskmiselt 4 korda kuus, korra tasu on alustajatel 30 eurot ning edasijõudnutel 35 eurot, sellest tulenevalt on kuumakse 120/140 eurot. Tasuda saab kas kuutasuna kuu alguses või siis iga tunni alguses eraldi. Tasus sisalduvad kõik vajalikud töövahendid, kvaliteetsed akvarellipaberid ja värvid. Kasutame enamasti profikategooria akvarelle tootjatelt Sennelier ja Rosa, akvarelltinte, grafiidiakvarelle jne.

Edasijõudnutega on septembris plaanis täiesti uus tehnika, kavas on maalida linnavaadet ja kõrghooneid ning sisse tuleb perspektiiviõpetus. New York! New York!

Alustajate kursusel toimub baasõpe, alustame erinevate põhitöövõtete tutvustamisega, õpime tundma erinevaid akvarellipabereid ning värve. Liigume edasi step by step. Õppetöö kestab septembrist juuni alguseni. Rühm alustab tööd teisest või kolmandast septembri nädalast ning seetõttu kujuneb septembrikuu tasu vastavalt tundide arvule.

Rühma registreerimiseks kirjutage mulle anneli.laasi@maalikool.ee või võtke ühendust FB messengeris. Olete oodatud!