Täna maalikoolis 49 – NÄITUS oktoobris 2023

Tänasel vihmasel hommikul jändasin oma akvarelli miniatuuridega, panin raamidesse, nummerdasin, signeerisin, kiletasin raamid, et raame enne näitust ära ei kriibiks.

Maalid lähevad ka e-poodi üles, kuid seda alles peale näitust kuskil novembris.

Akvarell-miniatuurid on formaadis 15 x 20 cm ning moodustavad ka omavahelisi kolmkõlasid st sobivad kolmeses reas korraga seinale. Hetkel on akvarellid Järsist ostetud valmis raamides. Miniatuurid on maalitud eritellimusel lõigata lastud akvarellkartongile Leonardo 600 g/m2, mis annab akvarellile erilise sametise paberitekstuuri. Endiselt kannab mind hallide toonide vaimustus. Neid on tohutult põnev segada, eriti viimati soetatud tekstuursetest akvarellidest Ukraina akvarellvärvitootjalt Rosa. Tänan siinkohal Nataliiat Odessast, kelle suure südame toel need imelised tuubiakvarellid minuni jõudsid. Tänu ja kummardus Nataliia Kulikovska, Ukraina.

Maale saab soovi korral ka ette broneerida mulle kirjutades info@maalikool.ee.

Hoian teid näitusega avanemisega kursis ning annan õigel ajal teada, vahepeal olete ikka oodatud koos minuga maalikooli maalima.