Täna maalikoolis 54 – Drink& Draw

Detsembrist liitusin taas meie vahva joonistusklubiga. Käisin seal mõne aasta eest tihedalt. Nüüd olen veidi pausi pidanud, kuid näpud lausa sügelevad joonistamise järgi ja mis oleks veel parem, kui meie armas joonistusklubi. Esiteks on seal alati imetabased ja huvitavad modellid. Teiseks mõnus muusika ja lahke ning loov rahvusvaheline seltskond. Seda kõike veab üks imetabane ja töökas mees nimega Toon Vugts. Toon korraldab ruumid, leiab modellid ja teeb oma väikese tiimiga kvaliteetset organiseerimistööd. Panen mõned lingid ja viited, et teaksite, millest jutt. Sarnased klubid tegutsevad rahvusvaheliselt nii Berliinis kui Amsterdamis ja ka mitmel pool mujal. Meie koduses Tallinnas käib joonistamine samuti erinevates paikades, detsembris-jaanuaris baseerusime Sepikoja Galeriis Põhjala tehases ja veebruaris kolime Telliskivi loomelinnakusse.

Täpsem info D&D Eesti kodulehel.

Drink and Draw Amsterdam

Drink and Draw Berlin

Drink and Draw Estonia

Siin on minu detsember D&D-s: